MUDr. Vilma Partyková: Chci se narodit zdravý a zdravým zůstat

Nestarejme se o to, abychom žili dlouho,
ale abychom žili naplno.
Seneca (4 př . n. l.-65 n . l.)

Všechny naše nemoci pocházejí ze střev
Hippokrates (460–377 př. n. l
.)

Obálka knihyTato nejnovější kniha MUDr. Vilmy Partykové navazuje na její soubor publikací o přírodních metodách prevence a léčby nemocí, s využitím urinoterapie, hladovění a vhodné stravy.

Na knižním trhu chyběla přehledná publikace, která by nastávajícím rodičům a návazně od dětství, dospívání a pro další věk, objasnila, co dělat a čeho se vyvarovat pro udržení zdraví.

Autorka upozorňuje na mnohá zla, která na nás denně číhají, postupně nás obírají o zdraví, a podílejí se na našich nemocech. Tisíckrát nic nás umoří a dláždí nám cestu do nemocnice.

Zdraví bychom si měli vážit, šetřit, dokud je z čeho. Chceme-li založit rodinu, dítě by se mělo vyvíjet ve zdravém těle. Pak by měly být pravidlem vyvážená strava, pohyb, zájmová činnost, a po čtyřicítce očista těla, abychom odstranili z organizmu vše zbytečné, co se tam usadilo a je přítěží pro naše zdraví. Všechno, co pro své tělo uděláme, se nám mnohokrát vrátí. Jak na to, o tom je tato kniha.

Kniha má 240 stran, formát 145 x 205 mm, šitou vazbu s matnou laminovanou obálkou a stužkovou záložkou. Obálka: MgA. Prokop Sirotek. Sazba: Nakladatelství IMPULS a Motor s.r.o. Tisk a vazba: Finidr, s.r.o., Český Těšín

Prodejní cena: 249 Kč, 10,50 €.