MUDr. Vilma Partyková: Urinoterapie a nemoci

Upozornit na něco hodně lidí
znamená pomoci
zdravému rozumu,
aby našel cestu.
GOTTHOLD EPHRAIM LESSING.

Obálka knihy

Kniha Urinoterapie a nemoci  byla inspirována ohlasem pacientů, čtenářů autorčiných článků a knih, posluchačů jejich přednášek a zájmem široké veřejnosti.

Autorka vychází ze svých rozsáhlých zkušeností praxe anesteziologa a všeobecné lékařky. Přibližuje čtenáři praktické kroky při očistě, prevenci a ozdravení organismu a urinoterapeutické prostředky boje s nemocemi.

Přináší také značné množství poznatků z výzkumů vlastností, složek a účinků uriny z publikovaných prací předních evropských a amerických lékařů, farmaceutů, biologů v nejrůznějších výzkumných ústavech, univerzitách a klinikách. V celém světě jsou totiž urinoterapie a homeopatie běžnou záležitostí a žádným tabu.

Do potřebných podrobností jsou popsány přírodní léčebné postupy pro zbavení organismu letitých nánosů v cévách, lymfatických cestách, střevech, ledvinových a žlučových kamenů, postupy při běžných infekcích, alergiích, žaludečně-střevních potížích, ale i doporučení při zákeřných nemocech dětí a dospělých.

Aniž by se urinoterapii dělala reklama, zájem o ní stále roste. Ti, kteří urinoterapii vyzkoušeli, a mají pozitivní zkušenosti, ji doporučují svým přátelům. Přidávají se také rodinní příslušnici. Kniha Urinoterapie a nemoci  se stala rádcem a srozumitelnou pomůckou nemocným i zdravým, kteří mají zájem zbavit se nejrůznějších nemocí a předcházet jim vlastním přičiněním a bez medikamentů. Protože kniha opět nebyla v knihkupectvích k dostání, zatímco zájem o urinoterapii stále roste, vyšlo v květnu 2018 čtvrté vydání.

Urinoterapie poskytuje mnoho variant zdravým i nemocným: pití uriny, klystýry, proplachování dutin, kapání do oči a uší, pití roztoku uriny se zeleným jílem, inhalace a podkožní aplikace uriny. K zevnímu použití jsou kataplazmy, urinové masáže a obklady. Aplikace lze rovněž kombinovat. Této naprosto bezpečné léčebné metody bez vedlejších účinků lze využívat se záměrem prevence i jako léčebné metody. Medikament je levný a hlavně jej máme vždycky s sebou. Během spousty let, co se MUDr. Vilma Partyková urinoterapií zabývá, se přesvědčila, že je to metoda, která má úspěchy a navrací zdraví a optimismus. Lidé, používající urinoterapii, nám píší, že stoupla jejich pracovní výkonnost, podstatně rychleji se zbavili nachlazení či virózy, a to bez použití léků.

Stačí to vyzkoušet a každý se o účinnosti přesvědčí sám na sobě. Ve spojení s hladověním urinoterapie pomáhá nemocným vymanit se z problémů chronických nemocí. U hodně zastaralých nemocí zmírní potíže a umožní nemocnému s nemocí žít. Začne-li se u zhoubných nemocí včas, a není-li ještě proces generalizován, lze dosáhnout velmi dobrých výsledků. Vždy záleží na pravidelnosti a poctivosti provádění procedur. Urinoterapie i hladovění mají své zákonitosti, které se musí bezezbytku dodržovat. Spojíme-li s urinoterapeutickými metodami hladovění, zjistíme, že se jeho průběh změní. Acidotická krize se dostaví rychleji, průběh hladovění je mírnější a urina očistu prohloubí. Těm trpělivým se malá podstoupená oběť odmění velmi bohatě. Podrobné informace jsou v autorčině knize
Hladovění pro zdraví.

Je samozřejmé, že kniha nenahrazuje v žádném případě nezbytnou lékařskou spolupráci a péči o pacienta. V celé řadě potíží, jako jsou například virózy a důsledky prochlazení horních dýchacích cest, drobná poranění, bolesti kosterního aparátu a mnohé jiné potíže si můžeme překvapivě snadno a velice účinně pomoci sami. Jak, to se dočteme v příslušných kapitolách. Kniha je vybavena rejstříkem a slovníčkem odborných výrazů.

Kniha Urinoterapie a nemoci ve 4. vydání  má 240 stran, formát 142 x 203 mm, šitou vazbu s matnou laminovanou obálkou a stužkovou záložku. Obálka: MgA. Prokop Sirotek. Sazba: Nakladatelství IMPULS a Motor s.r.o. Tisk a vazba: Finidr, s.r.o., Český Těšín

Prodejní cena: 249 Kč, 10,50 €.

Akční cena: 159 Kč.