k tématu >> Závislost na drogách a alkoholu

Ve všech publikacích o urinoterapii se upozorňuje, že pacienti užívající medikamenty a závislí na alkoholu, kávě či drogách nemohou urinoterapii použít. Klinické výzkumy dr. Williama Hitta naopak prokazují, že léčba urinou je i v těchto případech možná. Uvádí, že

  • po dobu 2½ roku bylo injekcemi vlastní uriny léčeno 20 000 pacientů, mezi nimiž byli lidé s rakovinou, astmatem, silní alkoholici, kuřáci a drogově závislí.
  • Přestože pacienti dostávali souběžně léky i urinové injekce, nezaznamenal žádné vedlejší účinky. Množství metabolitů z léků přecházející do moči bylo tak zanedbatelné, že nepředstavovalo žádnou hrozbu.

Formu injekční léčby urinou využijeme na začátku nemoci u akutních onemocnění infekčních, virových, zánětlivých, u alergií všeho druhu i u nemocí chronických, abychom podpořili imunitní systém, ale nesmíme imunitní systém potlačit v představě, že čím více a déle budeme urinu aplikovat, tím lépe.

Je velmi důležité po ústupu symptomu a zlepšení zdravotního stavu injekční léčbu po 7 až 10 injekčních aplikacích uriny aspoň na týden přerušit a po pauze můžeme opět injekční aplikace zopakovat, jestliže to stav ještě vyžaduje. Čím méně necháme onemocnění rozvinout, tím dříve se ho zbavíme.

zpět>> MUDr. Vilma Partyková: Urinoterapie a nemoci